Управління соціального захисту населення Білоцерківської районної державної адміністрації
Субота, 20.01.2018, 12:48
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2017 » Серпень » 30 » Зміни у порядку надання субсидій!
15:27
Зміни у порядку надання субсидій!

  Постановою Кабінету Міністрів України від 18.08.2017 № 609 «Про внесення змін  до деяких постанов Кабінету Міністрів України» удосконалено порядок призначення та надання населенню житлових субсидій. Відповідно до прийнятих змін розрахунок субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово - комунальних послуг у жовтні на опалювальний період буде проводитись на підставі доходів за перше півріччя 2017 року.
При призначенні субсидії для відшкодування витрат на придбання твердого палива і скрапленого газу та субсидії для відшкодування витрат на придбання твердого палива, скрапленого газу і оплату житлово - комунальних послуг враховуються доходи за попередній календарний рік.
Установлено нові соціальні нормативи користування житлово -комунальними послугами, щодо оплати яких держава надає пільги та встановлює субсидії, а саме:
- у разі використання природного газу для індивідуального опалення – 5,0 куб.метра природного газу на 1 кв. метр опалюваної площі на місяць в опалювальний період;
- у разі використання електричної енергії для індивідуального опалення – 51 кВт/г на 1 кв.метр опалюваної площі на місяць в опалювальний  період;
- за наявності газової плити в разі відсутності централізованого гарячого водопостачання та газового водонагрівача – 5,4 куб.метра на одну особу на місяць;
- за  наявності газової плити та газового водонагрівача – 10,5 куб. метрів на одну особу на місяць.
При призначенні субсидії на наступний термін відтепер враховуватиметься наявність простроченої понад два місяці заборгованості з оплати послуг, якщо її загальна сума перевищує 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340грн.).
Надано можливість у разі смерті особи, якій було призначено субсидію, виплачувати готівкою кошти субсидії на придбання твердого палива одній із осіб, з урахуванням яких субсидія розраховувалася.

 

Переглядів: 212 | Додав: olgrigor | Рейтинг: 5.0/6
Всього коментарів: 0
avatar
Меню сайту
Календар
Архів
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання