Управління соціального захисту населення Білоцерківської районної державної адміністрації
Субота, 20.01.2018, 12:55
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2015 » Грудень » 21 » Щодо соціальної та професійної адаптації учасників АТО
08:32
Щодо соціальної та професійної адаптації учасників АТО

     Доводимо до Вашого відома, що  на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 31.03.2015 № 179 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції» Міністерством соціальної політики було доведено кошторис на суму 1 852 717,00 гривень.
Департаментом соціального захисту населення Київської обласної державної адміністрації перерозподілено кошти на управління соціального захисту населення Білоцерківської районної державної адміністрації в сумі 46 280 грн. 
   На території Київської області функціонує Всеукраїнський центр професійної реабілітації інвалідів, розташований в с. Лютіж, Вишгородського району.
   Зазначений Центр є провідною державною соціальною установою, яка здійснює професійне навчання інвалідів І-ІІІ груп, які перебувають на обліку в органах соціального захисту населення, за робітничими професіями.
   Центр має сучасну навчально-методичну та матеріально-технічну базу, де все продумано і створено для осіб з фізичними вадами.
    Навчання в Центрі здійснюється за спеціально розробленим режимом дня. Професійне навчання в Центрі поєднується з медичними процедурами, де до послуг слухачів є : фізіотерапія, лікувальна фізкультура, басейн, масаж, водолікування.
       Професійне навчання, соціально-психологічна реабілітація, медичний супровід, проживання та харчування слухачів здійснюється безкоштовно.


      Робітничі професії, за якими здійснюється професійна реабілітація в Центрі:
   Термін навчання 3,5 місяці
« Взуттьовик з ремонту взуття»

   Термін навчання 5 місяців
«Бджоляр»
«Слюсар з ремонту автомобілів»
«Оператор комп’ютерного набору»
«Секретар керівника»
«Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних»
«Перукар»
   


Термін навчання 10 місяців
«Вишивальниця»
«Швачка»
«Соціальний робітник».

  По закінченні навчання випускники отримують свідоцтво державного зразка про набуття робітничої професії.
  По питаннях навчання у Всеукраїнському Центрі професійної реабілітації інвалідів учасників бойових дій з числа АТО Білоцерківського району прохання звертатись до Управління  соціального захисту населення Білоцерківської райдержадміністрації за адресою: 
м. Біла Церква, вул. Тімірязєва 2 А,  кабінет № 10

Переглядів: 67 | Додав: olgrigor | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar
Меню сайту
Календар
Архів
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання