Управління соціального захисту населення Білоцерківської районної державної адміністрації
Субота, 20.01.2018, 12:48
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2016 » Листопад » 22 » До уваги молодих сімей, учасників АТО, - які потребують поліпшення житлових умов!
10:48
До уваги молодих сімей, учасників АТО, - які потребують поліпшення житлових умов!

     До управління соціального захисту населення Білоцерківської районної державної адміністрації надійшов лист від департаменту соціального захисту населення Київської обласної державної адміністрації відповідно до інформації іпотечного центру в м. Києві та Київській області державної спеціалізованої фінансової установи "Державний Фонд сприяння молодіжному житловому будівництву" від 01.11.2016 № 854 щодо можливостей реалізації центром Фонду довгострокових соціальних житлових програм шляхом кредитування будівництва житла молодим сім'ям та одиноким молодим громадянам віком до 35 років включно, які згідно із законодавством визнані такими, що мають право на поліпшення житлових умов та надання пріоритетного права на отримання пільгового кредиту за рахунок статутного капіталу Державного Фонду сприяння молодіжному житловому будівництву сім'ям учасників антитерористичної операції. 

Довготерміновий пільговий кредит на будівництво житла за рахунок власних коштів Фонду відсоткова ставка - (14,1% річних)

      Довготерміновий пільговий кредит на будівництво житла надається молодим сім’ям, в якій чоловік та дружина віком до 35 років, неповним сім’ям, в якій мати (батько)віком до 35 років має неповнолітніх дітей (дитину), одинокі молоді громадяни віком до 35 років включно.

      Кредит надається молодим сім`ям та одиноким молодим громадянам на будівництво (реконструкцію) житла терміном до 30 р, але не більше ніж досягнення позичальником пенсійного віку.

Для реєстрації необхідно написати заяву на отримання кредиту, заповнити анкету Позичальника та надати такі документи:

- Довідка про перебування на квартирному обліку всіх членів сім’ї (оригінал) ,

- Довідка про склад сім’ї (Ф-3 ЖЕК) (оригінал),

- Оригінали та копії паспортів повнолітніх членів сім`ї (1,2 ст. прописка),

- Оригінали та копії довідок про присвоєння ідентифікаційного номера,

- Оригінал та копію свідоцтва про народження дитини (дітей),

- Оригінал та копію свідоцтва про шлюб,

- Довідка з місця роботи із зазначенням займаної посади, часу перебування на такій посаді та розміру заробітної плати, протягом останніх 6 місяців(із поміткою «затримки у виплаті з/п за останні 6 м. відсутні»),

- Виписку з трудової книжки про місце роботи за останні 3 роки,

- Документи, що підтверджують інші доходи Позичальника (за наявності доходу не за основним місцем роботи), у т.ч. декларацію про доходи на останню звітну дату, завірену податковою інспекцією,

- Згода подружжя(ін членів сім`ї) на передачу в заставу майнових прав на житло(нотаріально посвідчене), або їх присутність при укладенні договору застави майнових прав/застави квартири.

- Довідка про платоспроможність сім’ї, (довідка про доходи).

Для СПД:

- Фінансова звітність, затверджену податковою інспекцією;

- Свідоцтво про державну реєстрацію фізичної особи-підприємця.

      З метою надання кредиту регіональне управління/іпотечний центр Фонду відкриває у банку-агенті особистий рахунок позичальника, на який позичальник перераховує аванс у розмірі не менш як 10% передбаченої вартості будівництва житла.

      Розмір кредиту на будівництво житла визначається виходячи з норми 21 кв. метр загальної площі житла на одного члена сім’ї та додатково 10,5 кв. метрів на сім’ю (далі - нормативна площа), вартості будівництва житла за цінами, що діють на час укладення кредитного договору, без урахування авансу позичальника. Розрахункова вартість 1 кв. метра житла визначається згідно експертної оцінки. У разі перевищення нормативної площі позичальник сплачує вартість понаднормативної площі житла за рахунок власних коштів.

      Кредит надається з відсотковою ставкою у розмірі - 14,1% річних. Погашення кредиту та відсотків за користування ним здійснюються позичальником починаючи з дати зарахування коштів кредиту на рахунок позичальника в банку-агенті. Платежі з погашення кредиту та відсотків за користування кредитом вносяться не рідше ніж один раз на місяць. Кредит може бути погашено достроково.

Тел: 249-36-93. сайт: www.kyiv.molod-kredit.gov.ua

Переглядів: 110 | Додав: olgrigor | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar
Меню сайту
Календар
Архів
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання