Управління соціального захисту населення Білоцерківської районної державної адміністрації
Субота, 20.01.2018, 12:57
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2017 » Лютий » 13 » До уваги мешканців Білоцерківщини!
09:31
До уваги мешканців Білоцерківщини!

   Кабінетом Міністрів України  прийнято Постанову № 719 від 19.10.2016 р. "Питання забезпечення житлом сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також інвалідів І-ІІ групи з числа військовослужбовців, які брали  участь у зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов".
    Нею затверджено порядок та умови, які визначають механізм надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво (придбання) житла для сімей  загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції , а також для інвалідів І-ІІ групи з числа військовослужбовців , які брали участь у зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов, і перебувають на обліку за місцем проживання як такі, що потребують поліпшення житлових умов відповідно до норм Житлового кодексу Української РСР.
   Субвенція спрямовується на придбання житла  у прийнятих в експлуатацію житлових будинках на первинному та вторинному ринках  або на інвестування в об'єкти житлового будівництва.
   Право на отримання грошової компенсації мають члени сімей загиблих військовослужбовців, смерть яких пов'язана з безпосередньою участю в антитерористичній операції, статус яким надано відповідно до абзацу восьмого пункту 1 статті 10 ЗУ "Про статус ветеранів війни, гарантії  їх соціального захисту" та інваліди війни І та ІІ групи, визначені у пункті  11   частини другої статті 7 ЗУ "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" та які перебувають на квартирному обліку.
  Про необхідні документи та додаткову інформацію ви можете дізнатися, звернувшись до управління соціального захисту населення Білоцерківської районної державної адміністрації за адресою: м. Біла Церква, вул. Тімірязєва,  2 А, каб. №№ 3, 10. Телефон для довідок: 390991.

 

Переглядів: 112 | Додав: olgrigor | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar
Меню сайту
Календар
Архів
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання