Управління соціального захисту населення Білоцерківської районної державної адміністрації
Субота, 20.01.2018, 12:37
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Звіт  про роботу Білоцерківського районного територіального центру
надання соціальних послуг за І півріччя 2016 року.

     

     Протягом І півріччя 2016 року територіальним центром проводилась робота серед населення району по виявленню осіб, що потребують  надання необхідних соціальних послуг:
 - чисельність виявлених осіб, які потребували соціального обслуговування -1341, (за 2015 рік – 1315) ; 
 - чисельність населення, яким фактично опікувався територіальний центр – 1309 осіб; (в сільській місцевості -1007 чол.; м.Узин – 302 чол.), (за 2015 рік –1288). 
     Загальна кількість відділень у територіальному центрі - п’ять:
-    два відділення соціальної допомоги вдома – виявлено –1151 осіб, обслужено - 1196;
-    два  відділення стаціонарного догяду  для постійного проживання – виявлено – 29 чоловік, обслужено - 29;
-    відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги – виявлено та обслужено 361 чоловік.
     В попередні роки  виникла потреба у створенні стаціонарного відділення постійного проживання для бездомних осіб, які мають дітей,  але в силу різних причин залишились без житла. На балансі установи є двохповерхове житлове приміщення, загальною площею понад 400 кв.м. Після реконструкції системи опалення, санвузлів, ванних кімнат стане можливим утримувати в зазначеному приміщенні до 50 бездомних осіб.
В поточному році після здійснення капітального ремонту установа переїхала в нове світле приміщення, де створені умови для плідної і результитавної роботи працівників.
     Колектив Білоцерківського районного територіального центру надання соціальних послуг за звітний період працював над підвищенням якості надання соціальних послуг, забезпеченням ефективного використання ресурсів, оптимізацією діяльності структурних підрозділів на всіх етапах процесу надання соціальних послуг. Більшість соціальних робітників успішно забезпечували якісне обслуговування одиноких непрацездатних громадян, здійснювали пошук шляхів удосконалення форм і методів роботи з соціально незахищеними категоріями населення. 
89 підопічних, які перебувають на обслуговуванні, отримали від сільгосппідприємств благодійної натуральної допомоги продуктами харчування на загальну суму – 26901 грн., на розрахунковий рахунок територіального центру надійшло 500 грн..
     В населених пунктах району працює 59 соціальних робітників, середня завантаженість на одного робітника складає 9 одиноких непрацездатних громадян. Усі соціальні робітники забезпечені велосипедами, що істотно заощаджує час і полегшує доставку продуктів і господарських товарів підопічним.
     У вихідні та святкові дні робітники терцентру постійно тримали в колі зору життя одиноких обездолених громадян, завжди приходили на допомогу, підтримували у важку хвилину.
      Щомісячно здійснюється контроль якості надання соціальних послуг соціальними робітниками, який організовують завідуючі відділенням соціальної допомоги вдома. За звітний період складено 12 актів перевірок. Всі інші соціальні робітники якісно, вчасно та в повному обсязі, як встановлено перевірками, надають соціальні послуги.
     В районі майже третина населення-  це люди похилого віку, які потребують постійного догляду, та не всі вони мають рідних, які б подбали про їхню старість. Аби вберегти від самотності та зігріти стареньких теплом і турботою, в районі функціонують два відділеннях стаціонарного догляду сіл Озерне та Іванівка, в яких утримується 30 одиноких немічних людей похилого віку, їм цілодобово надається комплекс соціальних послуг.
      Серед проживаючих у відділеннях стаціонарного догляду 12 інвалідів, тобто кожен другий мешканець - це люди з обмеженими можливостями.
      Обслуговуючий персонал все робить для формування гідних умов життя, аби ніхто не почувався забутим чи залишеним наодинці зі своїми проблемами. 

Директор територіального центру
Горовий В.М.

Меню сайту
Календар
Архів
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання