Управління соціального захисту населення Білоцерківської районної державної адміністрації
Субота, 20.01.2018, 12:51
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Звіт  про роботу Білоцерківського районного територіального центру
соціального обслуговування за 2015 рік.

 

Протягом 2015 року територіальним центром проводилась робота серед населення району по виявленню осіб, що потребують соціального обслуговування для надання їм необхідних соціальних послуг, а саме:
 - чисельність виявлених осіб, які потребували соціального обслуговування -3250 осіб, (за 2014рік – 3336) ; 
 - чисельність фактично обслуженого населення – 2572 осіб; (в сільській місцевості -1982 чол.; м.Узин – 590 чол.), (за 2014 рік – 2636). 

Загальна кількість відділень у територіальному центрі - п’ять:
-    два відділення соціальної допомоги вдома – виявлено –2392, обслужено - 2572;
-    два стаціонарних відділення для постійного проживання – виявлено – 78, обслужено - 41;
-    відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги – виявлено та обслужено 780 осіб.
За 2015 рік в районі виникла потреба у створенні стаціонарного відділення постійного проживання для бездомних осіб, які мають дітей, в силу різних причин залишились без житла. На балансі установи є двохповерхове житлове приміщення, загальною площею понад 400 кв.м. Після реконструкції системи опалення, санвузлів, ванних кімнат стане можливим утримувати в зазначеному приміщенні до 50 бездомних осіб.
В поточному році після здійснення капітального ремонту установа переїхала в нове світле приміщення, де створені умови для плідної роботи працівників.
Колектив Білоцерківського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) за звітний період працював над підвищенням якості надання соціальних послуг, забезпеченням ефективного використання ресурсів, оптимізацією діяльності структурних підрозділів на всіх етапах процесу надання соціальних послуг. Більшість соціальних робітників успішно забезпечували якісне обслуговування одиноких непрацездатних громадян, здійснювали пошук шляхів удосконалення форм і методів роботи з соціально незахищеними категоріями населення. 
Не стояли наші працівники в стороні від процесу розбудови сучасних Збройних сил України. На реформування армії працівники установи за рік перерахували військового збору – 36490 тис.грн.
156 підопічних, які перебувають на обслуговуванні, отримали від сільгосппідприємств благодійної натуральної допомоги продуктами харчування на загальну суму – 25770 грн., 10 підопічних грошову допомогу на загальну суму – 2000 грн., на розрахунковий рахунок територіального центру надійшло 2500 грн.
В населених пунктах району працює 59 соціальних робітників, середня завантаженість на одного робітника складає 9 одиноких непрацездатних громадян. Усі соціальні робітники забезпечені велосипедами, що істотно заощаджує час і полегшує доставку продуктів і господарських товарів підопічним.
У вихідні та святкові дні, не зважаючи на особистий час, робітники терцентру постійно тримали в колі зору життя одиноких обездолених громадян, завжди приходили на допомогу, підтримували у важку хвилину та розділяли радість.
Щомісячно здійснюється контроль якості надання соціальних послуг соціальними робітниками, який організовують завідуючі відділенням соціальної допомоги вдома. За звітний період складено 24 акти перевірок, за результатами яких звільнено одного соціального робітника. Всі інші соціальні робітники якісно, вчасно та в повному обсязі, як встановлено перевірками, надають соціальні послуги.
В районі майже третина населення це люди похилого віку, які потребують постійного догляду, та не всі вони мають рідних, які б подбали про їхню старість. Аби вберегти від самотності та зігріти стареньких теплом і турботою, в районі функціонують два стаціонарних відділеннях постійного проживання сіл Озерне та Іванівка, в яких утримується 30 одиноких немічних людей похилого віку, їм цілодобово надається комплекс соціальних послуг.
Серед проживаючих у стаціонарних відділеннях постійного проживання 12 інвалідів, тобто кожен другий мешканець - це люди з обмеженими можливостями.
Обслуговуючий персонал все робить для формування гідних умов життя, аби ніхто не почувався забутим чи залишеним наодинці зі своїми проблемами. 
За рік на харчування підопічних у стаціонарних відділеннях постійного проживання було використано із загального фонду – 92382 грн., спеціального фонду – 183781 грн., за рахунок благодійної допомоги на 24839 грн. В стаціонарному відділенні постійного проживання с. Озерна в 2015 році було здійснено капітальний ремонт та реконструкцію туалетів та душових кімнат, з метою поліпшення умов проживання одиноких немічних громадян. Встановлено сучасне якісне обладнання іноземного виробництва з відмінним зовнішнім виглядом на загальну суму 96,0 тис.грн.. 
    Стан з формуванням електронної та паперової бази даних щодо соціального обслуговування (надання соціальних послуг) задовільний, але комп’ютерна техніка потребує оновлення.
Загальна характеристика матеріально-технічної бази територіального центру задовільна. 
За звітний період проведено 4 наради по удосконаленню діяльності територіального центру щодо надання соціальних послуг.
В центрі підвищення кваліфікації працівників сфери управління Міністерства соціальної політики України пройшов курс підвищення кваліфікації один фахівець.
В 2015 році отримано 183 довідки з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про відсутність (наявність) укладеного договору довічного утримання (догляду).

Директор територіального центру
Горовий В.М.

Меню сайту
Календар
Архів
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання